‘OSB Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyeti Toplantısı’ Yapıldı

Vali Kadir Ekinci başkanlığında ‘Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyeti Toplantısı’ yapıldı.

‘OSB Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyeti Toplantısı’ Yapıldı
‘OSB Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyeti Toplantısı’ Yapıldı Mustafa TUNÇ
Bu içerik 178 kez okundu.

Bingöl Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen Müteşebbis Heyeti Toplantısında şu gündem maddeleri görüşüldü:

“Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve yükümlülüklerini yerine getirmiş olan iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatı almış firmaların tapu talebi;

Yeni yatırım yapmak isteyen firmaların tahsis taleplerinin görüşülmesi;

2019 yılı değerlendirme görüşmeleri ve Organize Sanayi Bölgesinde yapılması planlanan atık su arıtma tesisi ile ilgili değerlendirmeler.”

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından toplantı, firma yetkililerinin talep ve sorunlarını dile getirmesi ile sona erdi.

Programa Vali Kadir Ekinci’nin yanı sıra, Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Ayas, Bingöl İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Enes Üçgül, Bingöl Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Nurullah Çiftçi, OSB Yönetim Kurulu Üyeleri, Müteşebbis Heyeti Üyeleri ve ilgili kurumların temsilcileri katıldı.

Toplantı sonrasında Vali Ekinci, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaları ziyaret ederek farklı iş kollarına ait işletmelerin üretim süreçleri hakkında yetkililerden bilgi aldı; sektörel sorunları ve talepleri dinledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 Bin Kilometreye Denk Karla Mücadele Çalışması Yürütüldü
20 Bin Kilometreye Denk Karla Mücadele Çalışması Yürütüldü
Gıda Ürünleri Denetlendi, İşletmelerden Numune Alındı
Gıda Ürünleri Denetlendi, İşletmelerden Numune Alındı