BÖÇKÜN’den Gazeteciler Günü Ziyareti

BÖÇKÜN’den Gazeteciler Günü Ziyareti

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selahattin BÖÇKÜN 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla Gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

BÖÇKÜN’den Gazeteciler Günü Ziyareti
BÖÇKÜN’den Gazeteciler Günü Ziyareti Mustafa TUNÇ
Bu içerik 149 kez okundu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle gazetemizi ziyaret eden Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selahattin Böçkün Gazetemiz  imtiyaz sahibi Mesut KAYA ve Mustafa TUNÇ ile  görüştü.

Görüşmede Böçkün; ‘’Zor şartlar altında halkımıza bilgi alışverişi sağlayan,  halkımızı aydınlatmak için çalışan, daima, milletin yararı için yazan, mesleğini onurla icra eden, değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.’’ Dedi. Ziyaretten duyduğumuz memnuniyeti dile getirerek gazetecilik mesleğinin öneminin farkında olduklarını bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada halkımız ve ilimiz için doğru ve faydalı haberleri siz ve halkımıza en doğru şekilde ulaşmasını sağlayıp ilimizin gelişmesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.  Böçkün’e  ziyaretinden dolayı Teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dileriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 Yılda 410 Bin Lira Yardım
1 Yılda 410 Bin Lira Yardım
Otomobil Takla Attı: 4 Yaralı
Otomobil Takla Attı: 4 Yaralı