İş Adamlarının Sorunları Dinlendi

İş Adamlarının Sorunları Dinlendi

Vali Kadir Ekinci ve Belediye Başkanı Erdal Arıkan, iş dünyası ile bir araya geldi. Toplantıda kent genelinde yaşanan sorunlar konuşuldu. Toplantının sonunda İş Adamlarından Bingölspor’a destek olmaları istendi.

İş Adamlarının  Sorunları Dinlendi
İş Adamlarının  Sorunları Dinlendi Mustafa TUNÇ
Bu içerik 127 kez okundu.

Vali Kadir Ekinci ve Belediye Başkanı Erdal Arıkan, iş dünyası ile bir araya geldi. Bingöl Belediyesi Konuk Evinde düzenlenen toplantıya Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Ayas ve iş adamları katıldı.

Kent genelinde yaşanan problemlerin konuşulduğu toplantıda iş adamları Bingöl’de yaşanan birçok sorunu dile getirdi. Bingöl Valiliği ve Bingöl Belediyesi tarafından düzenlenen toplantıda, Vali Ekinci ve Başkan Arıkan iş adamlarının taleplerini dinledi. Toplantının sonunda İş Adamlarından Bingölspor’a destek olmaları istendi.

 Sorunların çözümü noktasında istişarenin yapıldığı toplantı ile ilgili Bingöl Belediyesi twitter hesabından, ‘‘Valimiz Kadir Ekinci, Belediye Başkanımız Erdal Arıkan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Ayas, ilimizdeki işadamlarıyla bir araya geldi, kentteki yatırımları, sorunları ve çözüm önerilerini istişare etti.’’ Paylaşımı yapıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Sevgi karneye bağlı değil”
“Sevgi karneye bağlı değil”
2020 yılının ilk yarısı için bedelli askerlik ücreti belli oldu
2020 yılının ilk yarısı için bedelli askerlik ücreti belli oldu