EKİNYOLU’NDA BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI TAMAMLADI

EKİNYOLU’NDA BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI TAMAMLADI

Bingöl’de kesintisiz ve kaliteli enerji arzı vermek amacıyla Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., Ekinyolu Köyü’nde bakım onarım faaliyetini gerçekleştirdi.

EKİNYOLU’NDA BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI TAMAMLADI
EKİNYOLU’NDA BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI TAMAMLADI Mustafa TUNÇ
Bu içerik 129 kez okundu.

Sorumluluk bölgesinde çalışmalarını eksiksiz sürdüren Fırat EDAŞ, 2019 yılı son çeyreği için Bingöl’de planladığı bakım onarım çalışmalarını tamamlamaya devam ediyor.

Planlı bakımlar dahilinde Ekinyolu bölgesini besleyen elektrik dağıtım merkezlerinin bakımlarını titizlikle yapan Fırat EDAŞ Bingöl İl Müdürlüğü ekipleri, bölgede enerji nakil hatlarında arızaya neden olabilecek unsurları ortadan kaldırdı.

Çalışmalar kapsamında ekipler, dağıtım merkezlerinin yıldırım çarpmasından etkilenmemesi için gerekli koruyucu önlemleri aldı. Elektrik dağıtım merkezlerinde izolasyon çalışmalarının yanı sıra izolatör değişikliği de gerçekleştirilerek; ana şebekenin gerekli bakımları tamamlandı. 

Sorumluluk bölgesinde 7/24 hizmet anlayışıyla sürdürülebilir enerji arzı vermeyi hedefleyen Fırat EDAŞ, www.firatedas.com.tr ve 186 numaralı Çağrı Merkezi ile yaklaşık bir milyon müşterisinin sorun ve taleplerine çözüm üretiyor. (Haber: Sedat BAZANCİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 Yılda 410 Bin Lira Yardım
1 Yılda 410 Bin Lira Yardım
Otomobil Takla Attı: 4 Yaralı
Otomobil Takla Attı: 4 Yaralı