‘Siyer Sınavına Yoğun İlgi’

‘Siyer Sınavına Yoğun İlgi’

Peygamber Sevdalıları Vakfı Bingöl İl Temsilcisi Şefik Börü, 2 Şubat’ta yapılacak siyer sınavına başvuruların devam ettiğini ve yapılan kontrollerde binlerce kişinin şu ana kadar sınava başvuru yaptığını söyledi.

‘Siyer Sınavına Yoğun İlgi’
‘Siyer Sınavına Yoğun İlgi’ Mustafa TUNÇ
Bu içerik 186 kez okundu.

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından organize edilen siyer yarışması ile ilgili açıklamalarda bulunan il temsilcisi Şefik Börü, 2 Şubat'ta yapılacak yarışma başvurularının devam ettiğini söyledi. Son yıllarda yoğun ilginin olduğu siyer yarışması ile ilgili açıklamalarda bulunan Peygamber Sevdalıları Vakfı Bingöl İl Temsilcisi Şefik Börü şunları söyledi: “Peygamber Efendimizin hayatının okunmadığı, yaşanmadığı, ev, ruh, gönül kalmasın diyerek bu etkinliği gerçekleştiriyoruz. Allah'ın rol model olarak bize gösterdiği fahri kâinatı anlamak, tanımak gerekiyor. Onu tanımanın yolu onu okumaktan geçiyor.

Türkiye'nin birçok noktasında ve ilimizde yapılacak yarışma hazırlıklarımız devam ediyor. Zaman zaman yaptığımız kontrollerde binlerce kişinin kayıt yaptırdığını görüyoruz. Sınavımızı 2 Şubat'ta yapacağız. Hazırlık yapmak için halen yeterli bir süre var. Başvuru yapmayan kardeşlerimiz, belirlediğimiz adreslere giderek başvurularını yapabilirler.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 Yılda 410 Bin Lira Yardım
1 Yılda 410 Bin Lira Yardım
Otomobil Takla Attı: 4 Yaralı
Otomobil Takla Attı: 4 Yaralı