‘Çalmadığımız Kapı Girmediğimiz Ev Kalmayacak'

‘Çalmadığımız Kapı Girmediğimiz Ev Kalmayacak' sloganıyla çalışmalarını yürüten Bingöl Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Aile Sosyal Destek Programı(ASDEP) çalışanları 10 gün içerisinde 385 hane ziyareti gerçekleştirerek sorun ve talepleri dinledi.

‘Çalmadığımız Kapı Girmediğimiz Ev Kalmayacak'
‘Çalmadığımız Kapı Girmediğimiz Ev Kalmayacak' Mustafa TUNÇ
Bu içerik 400 kez okundu.

Aile ve bireylerin sosyal yardım ve sosyal hizmetlere olan ihtiyaçlarının tespiti, ihtiyaca göre sosyal yardım ve sosyal hizmet modellerin planlanması ve uygulanması, gerektiğinde diğer kamu hizmetlerinden (eğitim, sağlık, istihdam vs.) yararlanılmasını amaçlayan ASDEP programı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler bünyesinde yürütülüyor. 81 ilde yürütülen program bünyesinde Bingöl Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde  Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümlerinden mezun 26 uzman görev yapıyor.

Bingöl Valiliği 2023 Vizyonu çerçevesinde ‘Çalmadığımız Kapı Girmediğimiz Ev Kalmayacak' sloganıyla çalışmalarını yürüten Bingöl Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Aile Sosyal Destek Programı(ASDEP) çalışanları 10 gün içerisinde 385 hane ziyareti gerçekleştirerek sorun ve talepleri dinledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 Bin Kilometreye Denk Karla Mücadele Çalışması Yürütüldü
20 Bin Kilometreye Denk Karla Mücadele Çalışması Yürütüldü
Gıda Ürünleri Denetlendi, İşletmelerden Numune Alındı
Gıda Ürünleri Denetlendi, İşletmelerden Numune Alındı