Ağralı, rekorunu geliştirdi

Bingöllü Balkan Şampiyonu atlet Yavuz Ağralı, 41. Vodafone İstanbul Maratonu’nda rekorunu 53 saniye geliştirerek Türk Atletler arasında 3. Oldu.

Ağralı, rekorunu geliştirdi
Ağralı, rekorunu geliştirdi Mustafa TUNÇ
Bu içerik 292 kez okundu.

Balkan Maratonu’nda şampiyonluk yaşayan Milli sporcumuz Yavuz Ağralı, 41. Vodafone Maratonu’nda yarıştı. Yarışta önceki rekorunu 53 saniye geliştirmeyi başaran Ağralı, Türk atletler arasında en iyi 3. Dereceyi yaptı.

“Ağralı’ya Ziyaret”

Maraton öncesinde Yavuz Ağralı’ya destek amaçlı bir takım ziyaretler gerçekleşti. Ağralı’yı ziyaret edenler arasında Kocaeli Bingöllüler Derneği Başkanı Ali Değirmenci, Adaklı Bileşenler Derneği Başkanı A.Cevdet Özdemir, Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığında Araştırmacı olan Abdulnasır Korkutata ve İstanbul’da bulunan Bingöllü dernek ve toplulukların temsilcileri yer aldı.

“Ankara Bin-Yar’dan Tebrik Mesajı”

Ankara Bingöllüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği sosyal medya hesabından Ağralı’yı tebrik etti. Mesajda şu ifadeler yer aldı; “41.Vodafone İstanbul Maratonu’nda en iyi derecesini 53 saniye geliştirerek Türk Atletler sıralamasında Türkiye 3. olan Balkan Şampiyonu Bingöllü hemşehrimiz Yavuz Ağralı’yı ve bu başarıda emeği geçenleri tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıf Başkanı İdris Tuğunmuş Oldu
Vakıf Başkanı İdris Tuğunmuş Oldu
Avni Polat, Yeni Zazaca Albüm Çıkaracak
Avni Polat, Yeni Zazaca Albüm Çıkaracak