Başkan Dirik, Gönüllülerle ile birlikte çöp topladı

Başkan Dirik, Gönüllülerle ile birlikte çöp topladı

Bingöl'ün Genç İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, ’Genç İçin 1 Saat’ sloganıyla her hafta sonu bir araya gelip doğayı temizleyen gönüllü vatandaşlarla beraber çöp topladı.

Başkan Dirik, Gönüllülerle ile birlikte çöp topladı
Başkan Dirik, Gönüllülerle ile birlikte çöp topladı Mustafa TUNÇ
Bu içerik 408 kez okundu.

Genç Belediyesinden ekipman desteği alarak ‘Genç İçin bir Saat’ hedefiyle yola koyulan çevre dostu gönüllüleri her hafta temizlik çalışması yürütüyor. Bu haftada ilçe girişinde bulunan Sürekli köyü mesire alanında temizlik çalışması yapan esnaf, öğretmen ve memurlardan oluşan gruba Belediye Başkanı Zeki Dirik'te eşlik etti.

Temizlik gönüllerine desteğe giden ve onlarla beraber çöp toplayan İlçe Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, " Çevre konusunda duyarlı gençlerimizin oluşturduğu Genç için bir saat grubunun 4-5 haftadır ilçemizin muhtelif yerlerinde temizlik yapması bizleri de ziyadesiyle mutlu etti. Genç ilçesi bizim ortak evimiz ve değerimizdir. Öncelikle bu grubu oluşturarak böylesi örnek bir davranışa imza atan arkadaşlarımızı yürekten tebrik ediyorum. İnşallah bu yaptıkları çalışma tüm ilçe halkımıza örnek olur. Lütfen doğamızı koruyalım, onu kirletmeyelim. Ben bu organizasyonu gerçekleştiren tüm kardeşlerimin yüreklerinden öpüyorum" dedi

Sosyal medya üzerinden etkinliği öğrenerek katılan Cesur Aktekin, “Elazığ’dan geldim. Arkadaşların sosyal medya üzerinden duyurduğu Genç için 1 saat etkinliğine destek olmak için buradayım. Tüm vatandaşlarımızı bu etkinliğe duyarlı olmaya davet ediyorum”ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 Yılda 410 Bin Lira Yardım
1 Yılda 410 Bin Lira Yardım
Otomobil Takla Attı: 4 Yaralı
Otomobil Takla Attı: 4 Yaralı