Kadri Engin’den Veda Yemeği

Eski İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ile veda yemeğinde bir araya geldi.

Kadri Engin’den Veda Yemeği
Kadri Engin’den Veda Yemeği Mustafa TUNÇ
Bu içerik 618 kez okundu.

Düzenlenen veda yemeğine İlimize yeni atanan İl Müdürümüz Rahmi Güney, müdür yardımcıları, Şube müdürleri ve kurum çalışanları katıldı.

Engin veda yemeğinde yaptığı konuşmada; 3 yıldır yürüttüğüm Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden 05.08.2019 tarihi itibarıyla Bakanlığımız uhdesinde görevlendirilmem nedeniyle ayrılıyorum. Bu süre içerisinde; müdür yardımcılarım, şube müdürlerim, okul müdürü ve müdür yardımcılarım, öğretmen arkadaşlarım, tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte Bingöl’ümüze hizmet etmenin çabası içerisinde olduk.

Göreve geldiğim gün mesai mefhumu gözetmeksizin, insanı odak noktasına koyan, adaletli, herkesi birleştiren sevgi ve saygıya dayalı bir yönetim anlayışı uygulayarak görevimi yapmaya çalıştım.

Görev yaptığım süre içerisinde çalışma arkadaşlarımla birlikte bulunduğumuz makamlarımızın hizmet makamları olduğunu, ulaşılamaz yerler olmadığını, kapımızı ve gönlümüzü bütün Bingöllülere açarak kendisini rahatlıkla ifade edebildiği ve devletimizin güler yüzünü gördüğü yerler olduğunu göstermenin gayreti içerisinde oldum.

 Bugüne kadar devletimizin ve Eğitimin farklı kademelerinde görev yaptım. Önemli olan ayrılırken gönüllerin müstesna yerinde yer alabilmek. Sancağı teslim ederken görevini yapmış olmanın huzuru içinde olmaktır. Bingöl’de Bakanlığımızın politikalarını, en iyi şekilde uygulayarak ve yöneterek bu süreci hiç sıkıntı yaşamadan görevimi tamamlamamın onurunu yaşıyorum.

Tabi ki bu süreçte işimin gereği sorunlar ve sıkıntılar işin tabiatı gereği yaşanmıştır. Kurumsal gelişim için bunların yaşanmasını doğal ve gerekli buluyorum. Bingöl’de görev yapmanın ve hizmet etmenin onur ve gururunu hep yaşayacağım.

Görev yaptığım süre zarfında Devletimizin şefkat elini üzerimizde hissettiren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a çalışmalarımızda hep yanımızda olan ve bizden desteğini hiç esirgemeyen başta Bakanımız Sayın Ziya Selçuk olmak üzere, görev sürecimin başından itibaren desteklerini hep yanımda hissettiğim İlimiz Milletvekilleri Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Cevdet Yılmaz’a ve Feyzi Berdibek’e, Bingöl Valimiz Sayın Kadir Ekinci’ye, Belediye Başkanlarımıza, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına, Basın Yayın Kuruluşlarına, Sivil Toplum Kuruluşlarına, tüm Milli Eğitim camiasına ve bütün Bingöllülere sevgi, saygı ve güven üzerine inşa ettiğimiz iş ve çalışma heyecanımıza sürekli destek ve katkılarıyla güç katan tüm paydaşlarımıza, sonsuz teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden ayrılırken geri de kalan herkese içtenlikle veda ediyor, bundan sonra da eğitim-öğretim hizmetlerinin yeni İl Milli Eğitim Müdürünün liderliğinde daha öteye taşınacağı inancımı samimiyetle paylaşmak istiyorum. Tüm eğitim camiamızdan Haklarını helal etmelerini diliyorum. Allah'a ısmarladık" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de tipi 20 köy yolunu kapattı
Bingöl’de tipi 20 köy yolunu kapattı
Bingöl Umut Kervanı, 23 aileye yardımda bulundu
Bingöl Umut Kervanı, 23 aileye yardımda bulundu