Ekinci’den 104 Yaşındaki Lütfiye Nineye Ziyaret

Bingöl Valisi Kadir Ekinci’nin eşi Tuba Ekinci, Bingöl’e geldiğinden beri sürekli hale getirdiği ev ziyaretlerinde son olarak Yeşilyurt Mahallesinde yaşayan 104 yaşındaki Lütfiye Nineyi ziyaret etti.

Ekinci’den 104 Yaşındaki Lütfiye Nineye Ziyaret
Ekinci’den 104 Yaşındaki Lütfiye Nineye Ziyaret Admin
Bu içerik 629 kez okundu.

 

Hane ziyaretleri kapsamında sürekli olarak Bingöl’ün çeşitli mahallelerinde bulunana vatandaşları ziyaret eden Ekinci, son ziyaretlerini Yeşilyurt Mahallesine gerçekleştirdi. Burada ilk olarak 104 yaşındaki fiziksel engelli Lütfiye Şimşek nineyi ziyaret eden Ekinci Hanımefendi, son derece sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette ailenin sorunlarını ve taleplerini dinledi. Lütfiye Şimşek nine ziyaretten duyduğu sevinci ve mutluluğu ifade ederek Hanımefendiye teşekkür etti.

Daha sonra Yeşilyurt Mahallesinde ikamet eden Gülser Damlu ziyaret edildi. Burada Hanımefendi aile fertleri ile tek tek ilgilenip uzun süre sohbet etti, ailenin sorunlarını ve taleplerini dinledi. Gülser Damlu ‘Bugün evimizde çok değerli bir misafirimiz var. Bundan dolayı son derece mutluyuz. Allah devletimizi korusun, büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin. Ziyaret için çok teşekkür ederim’ dedi.

Ziyaretlerde Ekinci, çocuklara çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafları çektirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEMA Gönüllüleri yerli tohum ekti
TEMA Gönüllüleri yerli tohum ekti
Konut Satışında Düşüş Devam Ediyor
Konut Satışında Düşüş Devam Ediyor