MHP’lilerden Ak Partililere Şaşırtan Çağrı

Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Milletvekili adayı Emre Solmaz, sosyal medya hesaplarından Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a, Milletvekili Feyzi Berdibek’e ve partili bazı isimlere MHP’ye destek çağrısında bulundu.

MHP’lilerden Ak Partililere Şaşırtan Çağrı
MHP’lilerden Ak Partililere Şaşırtan Çağrı Admin
Bu içerik 63 kez okundu.

 

 

Bingöl’de son günlerde kaynayan siyaset kazanında gün geçmiyor ki yeni birşeyler yaşanmasın. Bu kez yaşananlar ise vatandaşları son derece şaşırttı. Milliyetçi Hareket Partisi’nden geçtiğimiz seçimlerde 1. Sıra milletvekili adayı olan Emre Solmaz ve bazı partililer sosyal medya hesaplarından Ak Partili siyasilere mahalli seçimlerde MHP’yi desteklemeleri çağrısında bulundular. Merhum Bingöl Belediye Başkanı Hikmet Tekin’in anısını yaşatmak amacıyla belediye başkanlığında destek isteyen Solmaz’ın sosyal medya mecrası Twitter’dan attığı bazı mesajlar şu şekilde;

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz’a, “Sayın Bakanım @_cevdetyilmaz Babanız Rahmetli Kemal Amcamızın yıllarını verip kuruculuğunu yaptığı MHP’nin 41 yıl sonra rahmetli Hikmet Tekinden sonra tekrar Belediye başkanlığını alması için gerekli fedakarlığı göstereceğinize yürekten inanıyorum... Baba ocağına buyurun.”

Ak Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek’e, “Değerli Kirvem @FeyziBerdibek1 yıllarınızı vermiş olduğunuz, gençlik dönemlerinizin en güzide anlarını yaşadığınız MHP’nin 41 yıl sonra Rahmetli Hikmet Tekin beyin anısını yaşatmak adına Bingöl’den Belediye Başkanlığı Kazanması için gerekli fedakarlığı yapacağınıza inanıyorum.”

Ak Parti Bingöl İl Başkanı M. Hanefi Güler’e, “Sayın Akparti il Başkanı değerli abim @MHanefiGuler geçmişte desteklediğiniz, ilçe başkanlığını yaptığınız MHP’nin 41 yıl sonra Rahmetli Hikmet Tekin beyin anısını yaşatmak adına Bingöl’den Belediye başkanlığını çıkarması için gerekli fedakarlığı yapacağınıza yürekten inanıyorum”

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Feyzi Kızıl’a, “Değerli Akparti Merkez ilçe başkanı abim @feyzikzl yıllarınızı vermiş olduğunuz ülkücü hareketin temsilcisi MHP’nin 41 yıl sonra Rahmetli Hikmet Tekin beyin anısına Bingölden Belediye Başkanlığı çıkarması için gerekli fedakarlığı yapacağınıza yürekten inanıyorum.”

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Tuğba Varolgüneş’e, “Sayın Akparti kadın kolları başkanı kardeşim @TugbaVarolgunes Babanız Rahmetli Alaatin Varolgüneş abimizin  yıllarını verdiği MHP’nin 41 yıl sonra Bingölde rahmetli Hikmet Tekinden sonra Belediye başkanlığını tekrar alması için gerekli fedakarlığı göstereceğinize inanıyorum.”

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bayantemur’a, “Sayın Akparti Gençlik kolları başkanı kardeşim @yusufbayantemur Babanız Abulbaki Bayantemur abimizin yıllarını verdiği MHP’nin 41 yıl sonra Bingölde rahmetli Hikmet Tekinden sonra Belediye başkanlığını tekrar alması için gerekli fedakarlığı göstereceğinize yürekten inanıyorum.”

Solmaz’ın ve bazı partililerin yaptığı çağrıya siyasilerden herhangi bir yanıt verilmediği görüldü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİNTSO üyelerine Hukuk Danışmanlığı hizmeti verilecek
BİNTSO üyelerine Hukuk Danışmanlığı hizmeti verilecek
Bingöl'de terör operasyonu
Bingöl'de terör operasyonu