Engelli Dernek temsilcilerinden Vali Ekinci’ye ziyaret

Bingöl Valisi Kadir Ekinci, "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" münasebetiyle, Bingöl’de faaliyet gösteren engelli derneklerinin temsilci ve üyelerini kabul etti.

Engelli Dernek temsilcilerinden Vali Ekinci’ye ziyaret
Engelli Dernek temsilcilerinden Vali Ekinci’ye ziyaret Admin
Bu içerik 206 kez okundu.

 

 

Valilik toplantı salonunda gerçekleşen programda Vali Ekinci misafirleri ile tanışıp sohbet ettikten sonra, dernek yöneticilerinden kentte yaşayan engellilerin sorun ve talepleri hakkında bilgi aldı.

Kabulde konuşan Vali Ekinci, "Her insan bir engelli adayıdır’ bilgi ve bilincinden hareketle engelli kardeşlerimizin hayatlarındaki engelleri ortadan kaldırmak ve engelsiz bir topluma ulaşmak için kamu ve Sivil Toplum Kuruluşları olarak, el ele vererek çalışacağız." dedi.

"3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ münasebetiyle Valimiz Kadir Ekinci’ye yapılan ziyarete, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü M. Emin Çakan,  Bingöl Bir-Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet Çapak, Bingöl Engelliler Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bahattin Tüz, Altı Nokta Körler Derneği Bingöl Şube Başkanı Mücahit Korkutata, İşitme Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Ercan Aksoy ve engelli aileleri katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Derbide Dostluk Kazandı
Derbide Dostluk Kazandı
Ekinci’den 104 Yaşındaki Lütfiye Nineye Ziyaret
Ekinci’den 104 Yaşındaki Lütfiye Nineye Ziyaret