Daha Güçlü Bir Türkiye İçin

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerinde bulunan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Dr. Cevdet Yılmaz, “Daha güçlü bir Türkiye için milletimizin bizlere destek vereceğine inanıyorum” dedi.

Daha Güçlü Bir Türkiye İçin
Daha Güçlü Bir Türkiye İçin Admin
Bu içerik 891 kez okundu.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve 27. Dönem Bingöl Milletvekili adayı Cevdet Yılmaz, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun ve beraberindekilerle seçim çalışmaları kapsamında çarşı merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Çarşıdaki esnafı ziyaret eden Yılmaz ve beraberindekiler Dörtyol Parkında da vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Ziyaretleri sırasında gazetemize de uğrayan Yılmaz, burada bazı açıklamalarda bulundu. Seçimin ülkemize ve memleketimize hayırlar getirmesini temenni eden Yılmaz, “Bu seçim ile birlikte uygulamaya geçecek yeni yönetim şekliyle hizmetlerimizi daha hızlı bir şekilde vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Vesayetçi anlayışı tarihe gömüp hızlı ilerleme için gerekli olan tüm adımları tamamlayacağız. Yeni sistemle birlikte daha güçlü bir Türkiye’nin önünün açılacak. Daha güçlü bir Türkiye için milletimizin bizlere destek vereceğine inanıyorum. Teveccühlerini hiçbir zaman bizlerden esirgemeyen kadirşinas vatandaşlarımız bu seçimde de sandıkta bizlere ve ülkemize sahip çıkacaktır “dedi.

Haber- Hasan Berdibek

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yarın Yağmur Geliyor
Yarın Yağmur Geliyor
Sanayi İşlemelerine ‘Yıllık İşletme Cetveli’ Uyarısı
Sanayi İşlemelerine ‘Yıllık İşletme Cetveli’ Uyarısı