Tek derdimiz AK Parti davasıdır!

Tek derdimiz AK Parti davasıdır!

Bingöl; “Bizim bazı kesimler gibi çıkarımız ve menfaatimiz olamaz. Biz bu partiye gönül verdik. Mesele aday olup olmamak değil, tek derdimiz var oda AK Parti davasına sahip çıkmak” dedi.

Tek derdimiz AK Parti davasıdır!
Tek derdimiz AK Parti davasıdır! Admin
Bu içerik 1478 kez okundu.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerinde AK Parti aday adayı olan Şahin Bingöl, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde partililere hitap etti.

Bingöl’de seçim çalışmalarını ilçesi Karlıova’da sürdüren Bingöl, aday olmadığı partisine kırgın olmadığını söyledi.

Bazı kesimlerin ‘Şahin Bingöl partisine kırgın’ söylemlerine sert bir dille yanıt veren Bingöl; “Bizim bazı kesimler gibi çıkarımız ve menfaatimiz olamaz. Biz bu partiye gönül verdik. Mesele aday olup olmamak değil, tek derdimiz var oda AK Parti davasına sahip çıkmak” dedi.

Seçim çalışmalarına hem bölgesinde hem de kent merkezinde devam edeceğinin altını çizen Bingöl; “ Allah’a şükür çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Biz, Bingöl’de bu kez 3-0 yapmak istediğimizi söyledik, inşallah yapacağız da. Hem şahsım hem de ailem bu parti için sonuna kadar çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer alacağız. Bizim duruşumuz da davamız da çizgimiz de her zaman belliydi. Bunu kötü lanse etmek isteyenler cevabımızı bu partinin yanında olmakla gösterdik, göstermeye devam da edeceğiz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Turizm ve Rekreasyon Dergisinin İlk Sayısı Çıktı
Turizm ve Rekreasyon Dergisinin İlk Sayısı Çıktı
Vali Ekinci Kermes’e Katıldı
Vali Ekinci Kermes’e Katıldı