Korsana karşı inceleme talep ettiler

Korsana karşı inceleme talep ettiler

Solhan’da faaliyet gösteren Ticari Taksi işletmecileri, korsan taksicilik yapanların olduğunu iddia ederek, Solhan Kaymakamlığından bir inceleme yapılmasını talep etti.

Korsana karşı inceleme talep ettiler
Korsana karşı inceleme talep ettiler Admin
Bu içerik 1076 kez okundu.

Solhan’da yolcu taşımacılığı yapan kooperatif ve ticari taksi sahipleri, korsan taşımacılığın ilçede faaliyet gösterdiğini iddia ederek, yetkili mercilerden inceleme başlatmasını talep etti.

2 hafta önce S.S. 10 Nolu Solhan-Bingöl Minibüsçüler Kooperatifi basın aracılığı ile Solhan’da korsan taşımacılık yapanlara karşı önlem alınmasını isterken ilçede faaliyet gösteren T Plaka işletmecileri ile bu durumu kaymakamlık makamına taşıdı.

Plaka alırken yüklü meblağlarda ödemeler yaptıklarını ve devlete karşı yükümlülüklerini yerine getirdikleri için T Plaka alıp taşımacılık yaptıklarını belirten işletmeciler, kayıt dışı taşımacılık yapıldığını ileri sürüp inceleme yapılmasını istedi.

T Plaka işletmecileri, Solhan Kaymakamlığına yazdıkları dilekçelerinde ilçede ticari taksi işletmecileri olduklarını belirtip kayıt dışı çalışan taksilerin olduğunu ileri sürerek bu durumun incelenmesini isterken kontrolün sağlanmasını talep etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Turizm ve Rekreasyon Dergisinin İlk Sayısı Çıktı
Turizm ve Rekreasyon Dergisinin İlk Sayısı Çıktı
Vali Ekinci Kermes’e Katıldı
Vali Ekinci Kermes’e Katıldı