Ak Parti’den Adaklı, Kiğı ve Sancak’a ziyaret

Ak Parti, bayramlaşma ziyaretleri kapsamında Sancak, Adaklı Kiğı ve Hasbağlar yol üstü köylere bayram ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ak Parti’den Adaklı, Kiğı ve Sancak’a ziyaret
Ak Parti’den Adaklı, Kiğı ve Sancak’a ziyaret Admin
Bu içerik 879 kez okundu.

Ak Parti İl Teşkilatı tarafından organize edilen Bayramlaşma ziyaretleri kapsamında ilk olarak ova ve yamaç bölgesi köyleri ardından Genç, Solhan, Karlıova, Ilıcalar ve civar köylerle devam edilmişti.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, milletvekili adayları Feyzi Berdibek, Zeki Korkutata ve İl yönetiminden oluşan kalabalık heyet dün ise sırasıyla Balıklıçay, Sudüğünü, Karaçubuk, Adaklı, Kiğı ve Sancak’ı ziyaret etti.

Vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Ak Parti heyeti ilçelerde ise mini mitingler yaparak 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin için destek istedi.

“Yılmaz, adının verildiği parkın açılışını gerçekleştirdi”

Ak Parti Ekonomi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve 27. Dönem Bingöl Milletvekili adayı Dr. Cevdet Yılmaz ve diğer adaylar, Adaklı Belediyesi tarafından yapılan ve Yılmaz’ın adının verildiği Dr. Cevdet Yılmaz Parkı’nın açılışını gerçekleştirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yarın Yağmur Geliyor
Yarın Yağmur Geliyor
Sanayi İşlemelerine ‘Yıllık İşletme Cetveli’ Uyarısı
Sanayi İşlemelerine ‘Yıllık İşletme Cetveli’ Uyarısı