“Bingöllü kardeşlerimizi mitingimize bekliyoruz”

“Bingöllü kardeşlerimizi mitingimize bekliyoruz”

Hüda Par Genel Başkanı Mehmet Yavuz’un partisinin düzenleyeceği mitinge katılmak üzere 19 Haziran yarın Bingöl’e geleceğini söyleyen Hüda Par Bingöl Milletvekili adayı Tasalı, “Tüm Bingöllü hemşerilerimizi büyük mitingimize bekliyoruz.” dedi.

 “Bingöllü kardeşlerimizi mitingimize bekliyoruz”
 “Bingöllü kardeşlerimizi mitingimize bekliyoruz” Admin
Bu içerik 1150 kez okundu.

Hüda Par Bingöl Milletvekili adayı Hamdullah Tasalı, seçim çalışmaları kapsamında 19 Haziran Salı günü yarın saat 13.30’da Merkez PTT kavşağında,  Hüda Par Genel Başkanı Mehmet Yavuz’un katılacağı bir miting düzenleyeceklerini söyledi.

Bilindiği üzere Hüda Par, 27’inci dönem genel seçimlerinde 79 ilde parti olarak, Diyarbakır ve Batman olmak üzere 2 ilde ise bağımsız adayları destekleyerek seçime giriyor.

Seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini ifade eden Hüda Par Bingöl Milletvekili adayı Tasalı, partilerinin Genel Başkanı Mehmet Yavuz ve Bingöl Milletvekili adaylarının da katılımıyla miting düzenleyeceklerini belirtti.

“Yarın saat 13.30’da PTT kavşağında tüm Bingöllü kardeşlerimizi mitingimize bekliyoruz”

“24 Haziran 2018’de bir erken seçim kararı alındığını, Hüda Par olarak bu seçime Türkiye geneli parti olarak katılacaklarını belirten Tasalı, şunları söyledi:

“Seçim çalışmaları kapsamında yarın Bingöl Merkez PTT kavşağında saat 13.30’da Genel Başkanımız Mehmet Yavuz'un katılımı ile bir seçim mitingi yapacağız inşallah.  Bu yapılacak olan mitingde Bingöl kamuoyuna partimizin seçim beyannamesini ve hem de partimizin hedeflerini amaçlarını, kendi genel başkanımızın ağzından halkımıza iletmiş olacağız.  Bundan dolayı Bingöl kamuoyunu bizi daha yakından tanıyabilmeleri için ve bizi bizden dinlenmeleri için tüm Bingöllü hemşerilerimi yarın yapılacak olan mitingimize davet ediyorum.” 

“Genel Başkanımızı dinlemek için tüm Bingöllü kardeşlerimizi mitinge bekliyoruz”

Tasalı, “Şüphesiz inanıyorum ki yarın yapılacak olan mitingimizde bizimle ilgili çok yeni orijinal bilgiler ve bizlerin ortaya koymuş olduğu siyaset tarzımızı Bingöl halkı duyma fırsatını Genel Başkanımızdan dinleyecek. Dolayısıyla bütün Bingöllü hemşehrilerimi yarın yapılacak mitingimize davet ediyoruz. Tüm halkımıza açık olan mitingimiz yarın Saat 13.30’da Genel Başkanımız Mehmet Yavuz'un katılımıyla büyük seçim mitingimiz olacak. Tüm Bingöllü kardeşlerimizi, hakkımızı davet ediyorum,  şimdiden mitingimizin ve seçimlerin, Bingöl’e, ülkemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Turizm ve Rekreasyon Dergisinin İlk Sayısı Çıktı
Turizm ve Rekreasyon Dergisinin İlk Sayısı Çıktı
Vali Ekinci Kermes’e Katıldı
Vali Ekinci Kermes’e Katıldı