Tarım’dan İftar Yemeği

Tarım’dan İftar Yemeği

Bingöl İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından personellere ve birçok davetliye iftar yemeği verildi.

Tarım’dan İftar Yemeği
Tarım’dan İftar Yemeği Admin
Bu içerik 294 kez okundu.

Yemeğe ilişkin Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İl Müdürlüğü tarafından Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ı Şerif’in manevi iklimini Mülki Amirlerimiz, Kurum, Kuruluş Müdürlerimiz, Birlik Başkanları, Sivil Toplum kuruluşlarının Temsilcileri, Oda Başkanlarımız ve mesai arkadaşlarımız ile paylaştık” denildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü merkez kampüsü bahçesinde tertip edilen iftar yemeğine Bingöl Valisi Ali Mantı, Vali Yardımcısı Cevat Gün, Vali Yardımcısı Tunahan Çil, Avrupa Birliği ve Dış İşler Eski Genel Müdürü Ali Recep Nazlı, Tüm Kurum Amirleri, Ziraat Odası Başkanı, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ve Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanları, Sivil Toplum örgütleri Başkanları ve kurum personelinin katıldığı iftar yemeği öncesi kısa bir konuşma yapan Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürü Burhan Bahadır, “Ramazanın ayının Manevi İkliminde bizleri bir araya getirdiği için Rabbime şükrediyorum. Bu huzur ve güven ortamının sürekliliği her daim kalıcı olsun. Birliğimiz kardeşliğimiz huzur ve güven ortamımız her daim devam etsin. Kıymetli vakitlerini ayırarak bizlerle hem hal olan basta Sayın Valimize ve tüm katılımcılara teşekkür eder saygılar sunuyorum” diye konuştu.

Bingöl Valisi Ali Mantı Vali Yardımcısı Cevat Gün Vali Yardımcısı Tunahan Çil Avrupa Birliği ve Dış İşler Eski Genel Müdürü Ali Recep Nazlı Bingöl Valisi Ali Mantı Vali Yardımcısı Cevat Gün Vali Yardımcısı Tunahan Çil Av
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Turizm ve Rekreasyon Dergisinin İlk Sayısı Çıktı
Turizm ve Rekreasyon Dergisinin İlk Sayısı Çıktı
Vali Ekinci Kermes’e Katıldı
Vali Ekinci Kermes’e Katıldı