Ak Gençlik İftarda Buluştu

Ak Gençlik İftarda Buluştu

Ak Parti Gençlik Kolları tarafından organize edilen yemekte 300 kadar genç bir araya gelip hem iftar açtılar hem de seçim döneminde yapılacak çalışmalar hakkında konuştular.

Ak Gençlik İftarda Buluştu
Ak Gençlik İftarda Buluştu
Bu içerik 310 kez okundu.

 

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bayantemur’un öncülüğünde toplanan 300 kadar genç hepo birlikte iftar yemeği yedi. Yemeği ardından yaklaşan seçimlerde gençlik olarak neler yapabileceklerini tartışan gençler, kendi üzerlerine ne düşerse fazlasıyla yapmaya hazır olduklarını kaydettiler.

Gençlerin Ak Parti’de çok rahat bir şekilde kendilerini ifade etme ve gerçekleştirme imkânı bulduklarını vurgulayan Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bayantemur, “Ak gençlik olarak biz bu kutsal emanetin bilincindeyiz. Her türlü sorunu aşabilecek, Türkiye’yi yarınlara en iyi şekilde taşıyabilecek güçteyiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, “Siyasette gençlere yer vermek ustalığın şiarındandır” diyor, Sayın Cumhurbaşkanımız da gençlerin önünü açmış durumda. Yeni Türkiye’nin inşasının temelinin gençlik olduğunu ve gençliğe önem veren siyasi hareketin de AK Parti olduğundan bahsettik.

Reisimizin, seçilme yaşının önce 25’e, ardından da 18’e düşürülmesi çalışmalarının, AK Parti iktidarları döneminde gerçekleştirildiğine dikkat çekerek, partisinin gençliğe ve teşkilat yapısına verdiği önemi dile getirdik.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Turizm ve Rekreasyon Dergisinin İlk Sayısı Çıktı
Turizm ve Rekreasyon Dergisinin İlk Sayısı Çıktı
Vali Ekinci Kermes’e Katıldı
Vali Ekinci Kermes’e Katıldı