Advert

İl Müdürü Bahadır Çiftçi Ziyaretlerine Başladı

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Burhan Bahadır üreticilerin sorunlarını yerinde dinlemek amacıyla Merkez İlçesine bağlı İncesu Köyünde bulunan Abdullah Tekin’e ait tarımsal işletmeyi ziyaret etti.

İl Müdürü Bahadır Çiftçi Ziyaretlerine Başladı
İl Müdürü Bahadır Çiftçi Ziyaretlerine Başladı Admin

 

İl Müdürü Burhan Bahadır burada yaptığı açıklamada; “İlimizde nüfus artışının yanında tarımsal potansiyel de her geçen gün biraz daha büyüyor. Bu da üretimin daha yoğun ve entegre bir şekilde yapılmasını mecburi kılıyor. Bunun için de İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü olarak tüm imkânlarımızı seferber ederek elimizden geldiği kadar hem üreticilerimizin hem de tüketicilerimizin sorunlarını çözmek amacıyla var gücümüzle çalışacağız. Ayrıca yeni projeler üreteceğiz ve çiftçilerimize yönelik desteklerimizi geliştireceğiz” açıklamasında bulundu.

Bahçe sahibi Abdullah Tekin ise yaptığı konuşmada; “Bahçemin İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü tarafından ziyaret edilmesi beni son derece memnun etti.  İlimizde tarımsal sektör daha çok rağbet görmeye başlamıştır. Elde ettiğimiz ürünlerin pazarlanmasında bazen ciddi sorunlar yaşıyoruz. Pazarlama sorununun halledilmesi ile birlikte üretimi daha da artırmayı hedefliyoruz” dedi.

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Burhan Bahadır, bundan sonra da bu tür ziyaretleri sık sık gerçekleştireceğini belirterek üreticilerin sorunlarını çözmek için çalışmalarının aralıksız olarak devam edeceğini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç Belediyesi; “Bunlar art niyetli söylemlerdir”
Genç Belediyesi; “Bunlar art niyetli söylemlerdir”
Meteorolojiden zirai don uyarısı
Meteorolojiden zirai don uyarısı