“24 Haziran’da Ezberler Bozulacak”

“24 Haziran’da Ezberler Bozulacak”

24 Haziran seçimleri öncesinde seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Milliyetçi Hareket Partisi Bingöl İl Başkanı Nurettin Varol, “Seçim çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. MHP bu seçimde ezberleri bozacak ve en az 1 vekil çıkaracak “dedi.

“24 Haziran’da Ezberler Bozulacak”
“24 Haziran’da Ezberler Bozulacak”
Bu içerik 591 kez okundu.

 

Seçim çalışmaları kapsamında daha şimdiden aday adayları ile beraber tüm ilçe ve beldeleri ziyaret ettiklerini kaydeden Varol, “Seçim çalışmalarımıza start verdik. Tüm ilçe ve beldelerde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Sıkıntılarını dinledik. Projelerimizden bahsettik. Birçok vatandaşımız da Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekili seçimlerinde ise MHP’ye oy vereceğini söyledi. MHP olarak bu seçimde çok iddialıyız. Aday adaylarımız her biri çok değerli arkadaşlarımız ve vatandaşımızın takdir edeceği görevi yapmak için hazır durumdalar. “dedi.

Partilerinin seçim sloganı olarak belli sloganlar üzerinde yoğunlaştığını kaydeden Varol, sloganları şöyle sıraladı;

“-Cumhur İttifakı, Millet Aklı

-Milli Bekanın Teminatı

-Bin Yıllık Kardeşliğin Teminatı

-Mutlu Kadın, Huzurlu Türkiye’nin Teminatı”

Partilerine 5 aday adayı başvurusu olduğunu, temayül yoklaması yapıp sonuçları genel merkeze ilettiklerini kaydeden Varol, ilerleyen günlerde nihai kararın genel merkezce açıklanacağını söyledi.

“Kuzey ilçelerine üvey evlat muamelesi yapılıyor”

Özellikle kuzey ilçelerinde vatandaşların kendilerini çok iyi karşıladıklarını söyleyen aday adayları Emre Solmaz ve Murat Küçük, “Kuzey ilçelerinde vatandaşlarımız bizleri çok güzel ağırladılar. MHP’ye duyulan bir özlem olduğunu gördük. Onları ziyaret etmemiz, fikirlerimizi anlatmamız, onları dinlememiz kendilerini çok memnun etti. Bunu açıkça ifade de ettiler. Hizmet noktasında sıkıntı yaşadıklarını, kendilerine adeta üvey evlat muamelesi yapıldığını söylediler. Örneğin Yedisu ilçesinin yolu bir köy yolundan farksız. Hatta merkezin birçok köy yolundan dahi kötü. Adaklı-Kiğı yolu yine aynı şekilde. İhale yapıldı ama farklı bir güzergâh ekstradan 7.5km’lik bir masraf oluşturuyor bu da devletin kasasından onlarca milyon fazla para çıkması demek. Biz seçilsek de seçilmesek de kuzey ilçeleri ile bağımızı güçlendirmeye ve onların her türlü problemi için çaba göstermeye devam edeceğimizi buradan belirtmek istiyoruz “dediler.

Ziyaretlerinde insanlara önemli olduklarını hissettirmeleri gerektiğini gördüklerini söyleyen Solmaz ve Küçük, “İnsanlara önemli olduklarını hissettirmemiz lazım. Gittiğimiz yerlerde önceden bizi dinlemeyen insanlar bugün bizim fikirlerimizi can kulağıyla dinlediler. İkna olmak istediklerini gördük. MHP’ye bakışlarının değiştiğini gördük. Gençlerde özellikle genç adayların olması bir heyecan yaratıyor. Biz seçildiğimiz takdirde toplumda çok büyük sıkıntılara sebep olan bazı konularda adaleti tesis etmek için çabalayacağız. İş alımlarında adaletli davranacağız, liyakati ön plana çıkaracağız. Gençlerle sürekli bir arada olacağız. Onlarla birlikte hareket edip ortak kararlar alacağız. Toplumumuzun her kesimiyle sürekli istişare halinde olacağız. “ifadelerini kullandılar.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Turizm ve Rekreasyon Dergisinin İlk Sayısı Çıktı
Turizm ve Rekreasyon Dergisinin İlk Sayısı Çıktı
Vali Ekinci Kermes’e Katıldı
Vali Ekinci Kermes’e Katıldı