Uçurtma Şenliklerinin ikincisi düzenlendi

Eğitim Bölgesi Koordinatörlüğünde ve Zübeyde Hanım Anaokulu tarafından Uçurtma Şenlikleri’nin ikincisi düzenlendi. Şenliğe katılım gösteren öğrenciler ve veliler, renkli görüntüler ortaya çıkardı.

Uçurtma Şenliklerinin ikincisi düzenlendi
Uçurtma Şenliklerinin ikincisi düzenlendi
Bu içerik 201 kez okundu.

 

Eğitim Bölgesi Koordinatörlüğünde ve Zübeyde Hanım Anaokulunun öncülüğünde yapılan Uçurtma Şenliğine katılan Cumhuriyet İlkokulu, Atatürk İlkokulu, Yavuz Selim İlkokulu ve Zübeyde Hanım Anaokulu'nun gerçekleştirmiş olduğu davullu-zurnalı ikinci Uçurtma Şenliğinde renkli görüntülere sahne oldu.

Eğitim Bölgesinde bulunan okul müdürleri Aydın Başoğuz, Ferhat Elhakan, Hatice Başoğuz'un katılımıyla Uçurtma Şenliği etkinliği gerçekleştirildi.

Zübeyde Hanım Anaokulu'nun koordinatörlüğünde ve öncülüğünde etkinliğinde yapılan Uçurtma Şenliği oldukça keyifli ve eğlenceli geçti.

Eğitimci yazar, aktivist Semiramis Karaarslan, Uçurtma Şenliği’ne katılan öğrencileri yağmura rağmen doyasıya eğlendiğini söyledi.

Hatice Başoğuz ise; “Bu Uçurtma Şenliğinde Belediyemize, Emniyetimize, Barman ve Turhan Kırtasiyeye, duyup da gelen halkımıza, ayrıca çocuklarımıza ve velilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca şenliğimizde Kayra Yılmaz öğrencimizin en uzun süre havada kalan uçurtması gökyüzüne usul usul havalanarak şehrin dört bir tarafından izlendi” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yarın Yağmur Geliyor
Yarın Yağmur Geliyor
Sanayi İşlemelerine ‘Yıllık İşletme Cetveli’ Uyarısı
Sanayi İşlemelerine ‘Yıllık İşletme Cetveli’ Uyarısı