Futsal Grup Müsabakaları Bingöl'de

Gerçekleştirdiği tesisleşme ve birçok spor alanındaki başarılarıyla bölgedeki önemli spor şehirlerinden olan Bingöl, Masa Tenis ’inin ardından Futsal Grup Müsabakalarına da ev sahipliği yapacak.

Futsal Grup Müsabakaları Bingöl'de
Futsal Grup Müsabakaları Bingöl'de Veysel Bucuka
Bu içerik 328 kez okundu.

 

Okul Sporları 2017-2018 Sezonu Faaliyet Programında yer alan Yıldızlar (Kız-Erkek) Futsal Grup Müsabakaları 09-11 Mart 2018 tarihleri arasında Bingöl, Batman, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Iğdır, Hakkari, Muş, Siirt, Şırnak, Ağrı ve Van illerinin katılımıyla Bingöl’de yapılacak.

12 takım ve 150 sporcunun katılımıyla Karşıyaka Spor Salonunda yapılacak Yıldızlar (Kız-Erkek) Futsal Grup Müsabakalarında dereceye giren takımlar yarı final müsabakalarında yer ve tarihlerin daha sonra belirleneceği zamanlarda illerini temsil edecekler.

İl Müdürü Arıkan’dan Davet

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan, okul sporları Yıldızlar Futsal Grup Müsabakalarının Bingöl’de düzenlenecek olmasından dolayı mutlu olduğunu söyledi. Arıkan grup müsabakalarına katılacak olan takımlara başarı dileyerek tüm Bingöl halkını Karşıyaka spor salonunda yapılacak futsal müsabakalarını izlemeye davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zabıtalar 518 TL ceza kesti
Zabıtalar 518 TL ceza kesti
Bingöl, referanduma ne diyor?
Bingöl, referanduma ne diyor?