KHB'de online eğitim dönemi

Kamu Hastaneleri Birliği Bingöl Genel Sekreterliği almış olduğu kararla, kendi içerisindeki sağlık kuruluşlarındaki eğitimlerini online olarak personellerine ulaştırmaya başladı.

KHB'de online eğitim dönemi
KHB'de online eğitim dönemi
Bu içerik 969 kez okundu.

Genel Sekreterlik Bilgi İşlem Uzmanı Sedat Ademoğlu ve Eğitim Biriminden Gülfidan Göztaşı tarafından personele dün itibariyle tanıtımı yapılan sistem, personeller tarafından memnuniyetle karşılandı. Kurumun yenilikçi tavırlarının Bingöl geneli sağlık gelişimini de olumlu etkileyeceğini ifade eden personeller, online eğitim ile birlikte hem daha hızlı hem daha kaliteli bir eğitim alacaklarını söylediler.

Konuyla ilgili olarak Kamu Hastaneleri Birliği Bingöl Genel Sekreterliği sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi, “Genel Sekreterliğimize bağlı hastanelerimizde online eğitim sistemine geçilmiştir. Söz konusu sistem ile personeller hizmet içi ve diğer tüm eğitimlerini online olarak interaktif katılım sağlayarak zaman ve yer gözetmeksizin tamamlayabileceklerdir. Online Eğitim Portalı tanıtımı hastane eğitim hemşirelerine Genel Sekreterliğimiz Bilgi İşlem Uzmanı Sedat Ademoğlu ve Eğitim Birimimizden Gülfidan Göztaşı tarafından 29/09/2017 tarihinde İdari Hizmetler Başkanımız Nedim Hant’ın da katılımıyla gerçekleşmiştir.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEMA Gönüllüleri yerli tohum ekti
TEMA Gönüllüleri yerli tohum ekti
Konut Satışında Düşüş Devam Ediyor
Konut Satışında Düşüş Devam Ediyor